Hakkımızda

2001 yılından bugüne otomobil sektöründe eğitim hizmetinde bulunduk. Cumhurbaşkanlığı Başbakanlık koruma polislerine ileri sürüş talimatları konularında hassas içerik ve eğitimlerde bulunduk.

Siyasi parti ve belediye başkan şoförlerine vip makam şoförü eğitimleri ve anti terör teknikleri eğitimi sunduk.

İleri sürüş teknikleri eğitimine yön vermek için çalış taya katıldık. Ülkemizde bulunan tüm yarış pistlerinde eğitimlerde bulunarak ve pilotluk yaptık. Yurt dışından gelen katılımcı katılımcıya İstanbul park ve körfez yarış pistlerinde deneyimlerimizi aktardık.

  • Yarışlarda başarılarını arttırmak isteyen yarış pilotlarına Ferrari yarış pilotu ralli eğitimleri sunduk. Eğitim sonrası pilotların derece yapmasından keyif duyduk.
  • Özel sektör ve devlet kurumlarında verdiğimiz eğitimler sonrasında trafik kazalarını azalttık. Şantiyelerde damperli kamyonlar ve hophopçulara iş kazalarını engelleyici mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimi verdik.
  • Şantiye sahalarına kazaların önüne geçmek için kurallar getirdik. Eksiklerini tamamladık.
  • Forklift sürücülerine Avrupa’da uygulanan güvenli sürüş teknikleri içeriği ile eğitimlerde bulunduk konu ile alakalı limanlara fabrikalara çevre düzeni sağladık ve kazalarını azalttık.
  • Direksiyon eğitiminde ileri seviye uygulamalarda bulunarak iki günde aktif sürücü yaptık.
  • Araç lansmanları düzenledik.

Sektör olarak 22 senedir. Pist ve farklı yol eğitimleri ile yoğun içerik çeşitlerimiz ile çözümler sunduk.

iletişim sayfamız….