Hakkımızda

İleri Sürüş, Tosfed Enstitüsü tarafından lisanslı kurslar sunar. Ülkemizdeki tüm devlet ve özel kuruluşlarda belgelendirme yapmaya yetkilidir.

İleri sürüş Gelişmiş sürüş teknikleri, karayolu trafiğinde kullandığımız 80-120 km aralığını belirterek eğitim kalitesini sağlamaktadır. 35-40 km hızla yapılan antrenmanların etkisiz ve kolay olduğu bilinmelidir.

Trafik kazaları anında ve çok kısa sürede meydana gelmektedir. Antrenmanlarda size zaman kazandırmak için sunulan 35km hız antrenmanları tamamen basit ve gerçekçi değil. Trafik kazalarında 35 km hızla yaptığınız teknik uygulamalar 80-120 km aralığında size fayda sağlayacak süre ve teknik için yeterli değildir.

Gelişmiş sürüş tekniği Gelişmiş sürüş teknikleri için bilgi birikimi
İleri Sürüş, ülkemizde Ferrari yarış teknikleri eğitimini uygulayan tek İleri Sürüş eğitim uygulayıcısıdır.

Ağır vasıtalar, binek araçlar, forklift eğitimi, vinç eğitimi gibi çeşitli alanlarda güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri sağlar. 17 yıllık sürücü eğitim geçmişi ile iş kazalarının önlenmesi için kurum ve kuruluşlara mesleki eğitim sunmaktadır.

Damperli şantiye aracı ile tehlikeli madde veya tank araçlarının eğitimi farklıdır. Şantiyede damperi boşaltırken, düşen kayalar nedeniyle bagaj kapağı devrilebilir,

Tanker, çift kabinli dalgakıran veya semi treyler ile yatırılır. Bu tip fiziksel yapısal farklılığa göre tasarlanmış ileri sürüş teknikleri için profesyonel eğitim sunar.

Trafik kazalarını önlemek için İleri Sürüş tanıtıldı. Kaza önleme formülü sloganıyla ileri sürüş teknikleri eğitimlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

FERRARI YARIŞ PİLOT EĞİTİMİ
Kadran aşırı hızdayken hiçbir gelişmiş sürüş eğitmeni sizi eğitmeyecektir.

GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ
Tehlikeli hale gelmeyen bir sürücü, güvenli bir sürücüdür. 30 km hızla eğitim vermedik.

EN İYİ KALİTE
Güvenli sürücü, tehlikeli bir duruma girmeyen ve her durumda zihinsel olarak kendini kurtaran teknik sürücüdür.

KİTAP NE YAZMADI
18 metrede takla atmadan 180 km hızla nasıl durulur. Dar alandan geçiş ve kaçış tekniklerini verdik.